додому Поточні новини Чергове засідання Економічної ради СНД відбудеться 20 вересня в Москві

Чергове засідання Економічної ради СНД відбудеться 20 вересня в Москві

153

4Подія. Чергове, 59-е, засідання Економічної ради Співдружності незалежних держав відбудеться 20 вересня в Москві.

Як повідомили у прес-службі Виконавчого комітету СНД, порядок денний засідання включає великий комплекс питань взаємодії країн СНД у сфері економіки. Зокрема, предметом обговорення стануть проекти низки документів: Угоди про співпрацю у галузі забезпечення інформаційної безпеки, Єдиної методології митної статистики зовнішньої торгівлі держав Співдружності в новій редакції, Протоколу про внесення змін до Угоди про Правила країни походження товарів у Співдружності, Протоколу про внесення змін до Угоди про розвиток виставково-ярмаркової та конгресової діяльності в СНД, Протоколу про внесення змін до Угоди про координацію міждержавних відносин у галузі електроенергетики.

Учасники засідання заслухають інформацію про хід реалізації рішення Ради глав урядів СНД про основні цільові макроекономічні показники розвитку економіки держав Співдружності, про хід виконання Рамкової програми співпраці держав СНД у галузі мирного використання атомної енергії на період до 2020 року «Співпраця «Атом СНД», про уточнення Прогнозу виробництва і споживання енергоресурсів держав СНД на період до 2020 року, про зведений перелік конкурентоспроможної продукції, що пропонується виробниками країн Співдружності.

Під час засідання буде також розглянуто питання про використання світових наукових електронних інформаційних ресурсів для підвищення ефективності наукової діяльності вчених СНД. Членам Економічної ради СНД буде представлено огляд торгової політики Республіки Молдова.

Крім цього, учасники засідання обговорять низку організаційних і бюджетно-фінансових питань.

Передбачається, що Україну на засіданні представлятиме Міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я