додому Економіка Арбузов пропонує саджати за рейдерство

Арбузов пропонує саджати за рейдерство

56

2Подія. Уряд України має намір на законодавчому рівні ввести визначення «рейдерство», а також встановити кримінальну відповідальність за рейдерскі дії.

Про це повідомив Перший Віце-прем`єр-міністр Сергій Арбузов на засіданні Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню і захопленню підприємств.

Окремо він запропонував членам Комісії підготувати законопроект “Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за дії, які можуть спричинити незаконні поглинання та захоплення підприємств”.

При цьому Перший Віце-прем`єр-міністр заявив про необхідність розробити державну антирейдерську програму. Арбузов звернувся до підприємців і компаній повідомляти уряду про всі факти спроб здійснення рейдерських дій і пообіцяв, що уряд реагуватиме на кожне з таких звернень.

На засіданні Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню і захопленню підприємств розглянули питання, що стосуються конфліктів навколо компанії Swissport International, ТОВ «Порше Іммобілієн Україна», «Макдональдс Юкрейн Лтд.» у відносинах із ЗАТ «ПТФ «Радосинь». Крім того, щодо конфліктів навколо ТОВ «Санаторій «Пролісок» (Моршин, Львівська обл.), бази відпочинку «Івушка», а також захоплення морських схилів і прибережної смуги в місті Одеса.

Також, Перший Віце-прем’єр-міністр дав доручення відновити роботу регіональних Міжвідомчих комісій з питань боротьби з рейдерством у складі місцевих органів виконавчої влади. Таку вказівку він дав керівникам всіх відповідних міністерств, а також голів інших центральних і місцевих органів виконавчої влади за підсумками засідання Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Окремо Арбузов дав доручення Міністру внутрішніх справ Віталію Захарченку взяти під особистий контроль хід розслідування відповідних кримінальних справ з питань, які розглядаються на засіданнях Комісії. Також він доручив МВС спільно з Міністерством юстиції та за участю Генеральної прокуратури провести обговорення змін до законодавства щодо протидії рейдерству.

Про результати проведеної роботи перший віце-прем’єр дав доручення звітувати вже на наступному засіданні Міжвідомчої комісії.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я