додому ПОЛІТИКА Звернення колективу Spilno.tv (ГО СПІЛЬНОБАЧЕННЯ) до Громадського ТБ

Звернення колективу Spilno.tv (ГО СПІЛЬНОБАЧЕННЯ) до Громадського ТБ

106

Дорогі колеги,

civic_tvСьогодні існує велика загроза розколу України і громадянського конфлікту. Ми можемо уникнути це спільними зусиллями через єдину інформаційну кампанію. Ви сильні студійним форматом, а ми сильні польовим, стрімерським форматом. У Вас є професійні, досвідчені журналісти – у нас є візійні, досвідчені громадські діячі, фахівці з різних галузей, аналітики та think-tank-ери.

Понад 90 % медійних ресурсів належали олігархам та контролювались владою. Багато журналістів вимушені були звільнитися через цензуру.  Ми разом з вами мріяли створити загальноукраїнський громадський телеканал. У нас є шанс зробити це просто зараз.

Об’єднання наших команд дозволить створити потужний інформаційний ресурс, який допоможе подолати гуманітарну кризу в країні. Ми закликаємо вас до спільної дії в інформаційному просторі.

Ми маємо донести до громадян всієї  Україні ідею сильного громадянського суспільства та забезпечити інформаційний супровід громадського контролю за владою.

Наше об’єднання стане прикладом, як потрібно гуртуватися заради збереження цілісності країни.

Ми бачили, як державний  телеканал УТ-1, який фінансується з наших податків, виправдовував репресивні дії влади та вів пропаганду по розколу України. Тому, ми вважаємо за необхідне терміново, на законодавчому рівні, передати ресурси мовлення та матеріально-технічну базу  новому всеукраїнському об’єднаному громадському мовнику, який ми створимо спільно з вами!

 

З повагою та найкращими побажаннями,

Колектив «СПІЛЬНОБАЧЕННЯ»

 

Слава Україні!

spilno.tv

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я