додому ПОЛІТИКА Заява МЗС щодо проявів ксенофобії, екстремізму та національної нетерпимості в Російській Федерації

Заява МЗС щодо проявів ксенофобії, екстремізму та національної нетерпимості в Російській Федерації

241

Київ. 20 березня 2015 року (ПолітКом). Міністерство закордонних справ України висловлює глибоке занепокоєння проявами ксенофобії, екстремізму та національної нетерпимості, що все частіше мають місце з боку російських громадян стосовно громадян України та осіб українського походження,  говориться у повідомленні прес-служба відомства.

Антиукраїнські настрої, що активно підживлюються російськими засобами масової інформації, стали реаліями повсякденного російського життя. Поширення таких настроїв створює загрозу для особистої безпеки українців та, у деяких випадках, призводить до трагічних наслідків, наприклад таких, як жорстоке вбивство 14 лютого 2015 року в Московській області групою націоналістично налаштованих молодиків громадянина України Романа Музиченка.

Міністерство закордонних справ вимагає від російської сторони негайно провести всебічне розслідування зазначеного злочину для встановлення та покарання осіб, винних у вбивстві громадянина України. Міністерство також очікує від Російської сторони вичерпних заходів для недопущення у майбутньому будь-яких прояв нетерпимості за національними ознаками щодо українців та осіб інших національностей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я