Домой Политика Міністерство молоді та спорту презентуало Дорожню карту реформ у сфері фізкультури

Міністерство молоді та спорту презентуало Дорожню карту реформ у сфері фізкультури

114

Київ. 20 березня 2015 року (ПолітКом). Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов презентував основні напрямки реформ у сфері фізичного виховання та спорту на засіданні Комітету Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Про це повідомляє прес-служба Міністерства.

«Ми дуже виважено підходимо до реформування сфери. Тому що головне зберегти все те позитивне, що є, а не зруйнувати. Внаслідок реформ ми повинні закріпитися в якості провідної світової держави у сфері спорту вищих досягнень і зберегти систему масового спорту, як фундамент здорового способу життя», — наголосив Міністр молоді та спорту.

Він також привітав створення у Верховній Раді міжфракційного депутатського об’єднання «Здорова нація».

«Міністерство підтримує появу такого об’єднання та буде всіляко співпрацювати із ним заради того, щоб українська нація була здорова. На сьогодні ключовим пріоритетом є необхідність посилення роботи щодо популяризації рухової активності  та здорового способу життя серед українців, особливо серед молоді», — зазначив Ігор Жданов.

-ads-

У свою чергу голова Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатнийпідкреслив, що з приходом на посаду Міністра Ігоря Жданова — вперше спостерігається прозоре, широке і демократичне обговорення державної реформи в сфері.

«Наше завдання сьогодні дійсно полягає в тому, щоб не тільки реформувати й підсилити сферу фізичної культури й спорту, але й не зруйнувати при цьому, те що є», — додав Артур Палатний.

Предыдущая статья24 березня кияни зможуть безкоштовно пройти флюорографічне обстеження
Следующая статьяЗаява МЗС щодо проявів ксенофобії, екстремізму та національної нетерпимості в Російській Федерації

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь