додому Поточні новини Юрій ЗБІТНЄВ: Україна має вийти з доларової зони, а не оподатковувати відсотки...

Юрій ЗБІТНЄВ: Україна має вийти з доларової зони, а не оподатковувати відсотки за депозитами

188

3Комітет Верховної Ради з податкової і митної політики пропонує парламенту відхилити законопроект про оподаткування відсотків за банківськими вкладами фізичних осіб.

Відповідний проект постанови про відхилення законопроекту змін до Податкового кодексу щодо банківських вкладів фізичних осіб зареєстровано у ВР 4 квітня ц.р. (№ 2401/П). Ініціатором проекту є голова Комітету з податкової і митної політики Віталій Хомутиннік.

Проект постанови пропонує відхилити зареєстрований у парламенті 26 лютого законопроект № 2401, який встановлює з 1 січня 2014 року 25% податок на доходи фізичних осіб, одержані у вигляді відсотків на поточні або депозитні вклади у банках або небанківських установах.

Також 4 квітня у парламенті зареєстровано ініційований комітетом проект про відхилення змін до Податкового кодексу щодо зниження ставки податку на банківські вклади фізичних осіб (№ 2401-1П). Документ пропонує відхилити законопроект, поданий депутатом Олегом Ляшком і зареєстрований у парламенті 12 березня (№ 2401-1), що визначає як базу для оподаткування різницю між відсотками за вкладом (сертифікату) і відсотками за обліковою ставкою Нацбанку, збільшеною на 5%.

Власний погляд на проблему висловив голова Громадського конституційного конгресу Юрій ЗБІТНЄВ:по-перше, всі ці ініціативи не мають сенсу. Україна має перейти на мультивалютну корзину, НБУ має підпорядковуватися Кабміну. По-друге, ми маємо вийти з зони долара США, шукати нові еквівалаенти, А такі діячі як Горбаль, Яценюк, Ющенко, Порошенко, Тигіпко – загалом усі, хто має відношення до НБУ і спекуляціям по рефінансуванню банків, мають повернути гроші державі і вкладникам”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я