додому Поточні новини КНДР розмістила дві ракети середнього радіусу дії на мобільних пускових установках в...

КНДР розмістила дві ракети середнього радіусу дії на мобільних пускових установках в районі східного узбережжя країни

166

2КНДР розмістила дві ракети середнього радіусу дії на мобільних пускових установках в районі східного узбережжя країни. Як повідомляють джерела в південнокорейській розвідці, ракети замасковані на непізнані об’єкти, передає південнокорейське агентство Yonhap.

Мова йде про ракети класу “Мусудан”, які можуть вражати цілі на відстані до 3 тис. км, тобто в зоні ураження опиняються всі об’єкти на території Південної Кореї, Японії, острова Гуам, де розгорнуті американські війська, а також КНР і РФ.

Як повідомило південнокорейське агентство Yonhap високопоставлений представник південнокорейських збройних сил заявив, якщо ракети будуть запущені, їх траєкторію вдасться відстежити. На даний момент невідомо, чи планує КНДР ракетну атаку, але представники південнокорейських збройних сил вважають, що в разі нападу керівництво Північної Кореї вибере значиму для країни дату. Наприклад – 15 квітня – 101-я річниця від дня народження засновника КНДР Кім Ір Сена.

Офіційний Пхеньян за останні тижні зробив низку заяв, в яких підкреслювалася готовність рішуче відповісти на можливі провокації, при необхідності – з використанням ядерної зброї. Керівництво КНДР заявило, що між Північною і Південною Кореєю існує “стан війни”. Одночасно Південна Корея спільно з США проводить масштабні військові навчання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я