додому Поточні новини Євросоюз надасть Україні фінансову допомогу на 610 млн. євро при відновленні співпраці...

Євросоюз надасть Україні фінансову допомогу на 610 млн. євро при відновленні співпраці з МВФ

83

6Подія. 11 вересня 2013. Європейський Союз готовий виконати раніше підписану угоду і надати Україні фінансову допомогу у розмірі 610 млн. євро у разі відновлення програми співпраці з Міжнародним валютним фондом. Про це заявив глава представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський на конференції «Сильніші разом» у Києві 10 вересня.

«З боку Європейського Союзу і України ми підписали всі документи щодо економічної допомоги Україні, але це зав`язане на нову угоду з МВФ. Коли буде підписано угоду (з Міжнародним валютним фондом), автоматично прийде підтримка з боку ЄС. Обсяг фінансування – 610 млн. євро», – зазначив Томбінський.

Довідка. Україна і Європейський Союз підписали меморандум про взаєморозуміння з питання надання Києву макрофінансової допомоги у розмірі 610 млн. євро в лютому цього року, в рамках 16-го саміту «Україна – ЄС».

Меморандумом, зокрема, визначається порядок траншей кредиту, який встановлено в таких сумах: 100, 10, 250 і 250 млн. євро, система моніторингу реалізації програми, а також термін її реалізації, встановлений в 2,5 роки з моменту набуття чинності меморандуму.

Крім того, сторони підписали кредитну угоду, якою встановлюється термін погашення кредиту в 15 років, процедуру визначення процентних ставок, а також умови погашення кредиту. Кредитна угода зможе набути чинності не пізніше ніж упродовж 12 місяців з моменту її підписання.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я