додому Поточні новини Коаліція громадських організацій “За чесний референдум” закликає утриматись від ініціювання всеукраїнського референдуму

Коаліція громадських організацій “За чесний референдум” закликає утриматись від ініціювання всеукраїнського референдуму

156

5Подія. 11 вересня 2013. Коаліція громадських організацій “За чесний референдум” закликає громадян і політичні сили утриматись від ініціювання всеукраїнського референдуму, доки законодавче регулювання цього питання не буде приведене у відповідність до стандартів Ради Європи, а також до положень Конституції України. Про це 9 вересня під час прес-конференції заявили представники коаліції.

Ми закликаємо всі політичні сили утриматись від використання Закону України “Про всеукраїнський референдум” до приведення законодавчого регулювання на належний рівень, адже такі спроби неминуче потягнуть за собою непоправну шкоду конституціоналізму та спричинять руйнування правової системи України. Ми закликаємо Президента України як гаранта додержання Конституції України і суб`єкта законодавчої ініціативи, народних депутатів України та голову Верховної Ради, уповноваженого Верховної Ради з прав людини звернути увагу на необхідність доопрацювання закону для приведення його у відповідність до Конституції України та стандартів Ради Європи у сфері референдумів”, – йдеться у тесті звернення учасників коаліції, яке було оприлюднене під час прес-конференції.

Представники коаліції “За чесний референдум” зазначили, що коаліція готова долучитись до розробки закону про внесення змін до закону “Про всеукраїнський референдум” та забезпечити широке публічне обговорення суті змін.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я