додому Поточні новини Я.Томбінський: Україна не може одночасно бути членом ЄС та Митного союзу

Я.Томбінський: Україна не може одночасно бути членом ЄС та Митного союзу

124

ТомбінськийУкраїна не може одночасно бути членом Європейського Союзу та Митного союзу.

Про це сказав голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський під час виступу на Другому національному експертному форумі «Україна – 2013. Порядок денний», організованому Інститутом Горшеніна.

За словами посла ЄС, на даний час є дуже обмеженою інформація щодо умов, на яких співпрацюватиме Україна з Митним союзом.

Як сказав Томбінський, в українському уряді переконують, що планується підписання меморандуму, яким буде передбачено статус України як спостерігача. Він висловив сподівання, що даний статус не накладатиме жодних зобов’язань на Україну перед Митним союзом.

-ads-

Водночас Томбінський додав: “Але ми побачимо, як буде розвиватися ситуація”.

Також посол Євросоюзу сказав: «Гадаю, Російська Федерація може використати усі можливі засоби для створення перепон для асоціації України» у ЄС.

У свою чергу віце-президент Європарламенту Яцек Протасевич зауважив, що сьогодні складається дивна ситуація, коли немає достатньої інформації щодо рамок співпраці між Україною та Митним союзом.

За словами Протасевича, принципи співпраці з ЄС спираються на прозорість, інформованість, а документи, що підписуються, є загальнодоступними, з ними можна ознайомитись.

Водночас віце-президент Європарламенту сказав, що сьогодні не є зрозумілим, які документи будуть підписуватися з Митним союзом, і на яких умовах Україна співпрацюватиме з цією структурою.

 

попередня статтяВ США выросла добыча сланцевой нефти
наступна статтяЦенностные ориентации украинского общества в зеркале социологии

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я