додому Поточні новини Володимир ЛИТВИН: Третьої сили немає і не буде

Володимир ЛИТВИН: Третьої сили немає і не буде

108

“Третьої сили ” немає і не буде. Ті люди, які натягують на себе цю ковдру, – це все те, що вже було: бажання захопити і привабити людей термінологією. І це вже фактично не спрацьовує. Нам потрібно здорова консервативна ідеологія, яка б рахувалася із традиціями українського суспільства і давала менше приводів для тривоги, – заявив в ексклюзивне інтерв’ю From-UA народний депутат, екс-голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

“Сьогодні насправді не стільки жорстке протистояння між владою і опозицією, скільки відбувається загострена боротьба за владу. Борються не проти влади, хоча про це говорять, а борються за владу в тому об’ємі з тими її вадами і з тими її принадами”, – констатував Володимир Литвин.

“Українці (в політичному контексті) хочуть мати визначеність, нормальне життя, їх не дуже влаштовує перманентна виснажлива боротьба. Вони хочуть, щоб рахувалися з їхньою індивідуальністю.

У нас так складається, що влада випромінює оптимізм і завжди на всіх етапах демонструє впевненість і вимальовує перспективу. А люди, як правило, мовчки із цим не погоджуються, вони насторожені і готуються до гіршого, щоб про всяк випадок убезпечити себе від ще гіршого. Це є одна із наших

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я