додому Поточні новини “Влади повинна заблокувати рахунки Ахметова і його бізнес” – експерт

“Влади повинна заблокувати рахунки Ахметова і його бізнес” – експерт

76

6Олігарх Рінат Ахметов фактично визнав існування так званої Донецької народної республіки і підтримує сепаратистів.

Таку думку в коментарі Gazeta.ua висловив політолог Олексій Гарань, коментуючи підписання меморандуму про порядок і безпеку з боку компанії групи “Метінвест” із ДНР.

“Такі дії йдуть всупереч тому, про що заявляв сам Ахметов. І подібний меморандум — гра із сепаратистами”, – зауважив експерт і підкреслив, що влада повинна жорстко відреагувати на це.

“У влади є всі підстави блокувати рахунки Ахметова, а також його майно, яке є в Києві. Якщо він укладатиме угоди із сепаратистами, то його бізнес, який розвивається на іншій території України, повинен зупинитися. Влада повинна знайти для цього легальні шляхи. Ахметов може казати, що меморандум – це ініціатива комбінату і мовляв, він до нього немає відношення. Але це не так”, – зазначив експерт.

Він не виключає, що підтримувати сепаратизм на сході країни його змушує Росія.

“У Ахметова є інтереси на Заході, а також – і в Росії. Можливо росіяни тримають Ахметова на більшому гачку і змушують його грати у цю гру. Не виключено, що Ахметов таким чином намагається щось виторгувати від Києва”, – припустив Гарань.

Нагадаємо, що компанії групи “Метінвест”, підконтрольні Рінату Ахметова, підписали із так званою “Донецькою народною республікою” меморандум про порядок і безпеку.

Зокрема вони просять військових керівників і українську владу прибрати всі блокпости на в’їздах до Маріуполя та скласти зброю.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я