додому Поточні новини Вірменія, Грузія та Молдова приєдналися до енергетичного Східного партнерства

Вірменія, Грузія та Молдова приєдналися до енергетичного Східного партнерства

69

1Київ. 24 жовтня 2013 (ПолітКом). Вірменія, Грузія та Молдова приєдналися до Східного партнерства з енергоефективності й навколишнього середовища (Eastern Europe Energy Efficiency and Environment Partnership, E5P). Про це йдеться в повідомленні Єврокомісії від 21 жовтня. Водночас міжнародне співтовариство донорів вирішило збільшити фонд цього партнерства на 70 мільйонів євро.

Донорами є країни ЄС, а також Ісландія, Норвегія, Україна, США, а зараз і Вірменія, Грузія та Молдова. Внески потім використовуються, зокрема, в схемах залучення коштів на національних рівнях і в міжнародних фінансових інституцій, зокрема, у ЄБРР, ЄІБ, групи Світового банку. Спочатку фокусом роботи фонду, запропонованого в 2009 році, була Україна.

Додаткове фінансування дає нам можливість підтримувати українські муніципалітети для забезпечення сталого й доступного опалення для населення й для покращення якості води. Я радий, що Вірменія, Грузія та Молдова вирішили приєднатися до партнерства”, – сказав єврокомісар Штефан Фюле, чиї слова наводяться в повідомленні. ЄК готова виділити цим трьом країнам до 30 мільйонів євро для співфінансування проектів із енергоефективності муніципалітетів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я