додому Поточні новини Віктор БАЛОГА:  “Не мав жодних ілюзій щодо позиції Європи”  

Віктор БАЛОГА:  “Не мав жодних ілюзій щодо позиції Європи”  

80

6Ужгород. 17 липня 2014 (ПолітКом). Лідер партіїї “Єдиний Центр” Віктор Балога заявив: “Не мав жодних ілюзій щодо позиції Європи. Рішення ЄС – це своєрідний дипломатичний шпагат: рішення про санкції ніби є, але самих санкцій немає. Лідери ЄС ніби то з Україною і всім цивілізованим світом, але в той же час і не проти Росії. Це такі собі «санкції Шредінгера».

Фактично вони дали Путіну час щонайменше до серпня, протягом якого він може далі перекидати техніку, встановити контроль над кордоном і укріпити свої сили на Донбасі.

Але, ситуацію більш-менш вирівняла позиція США. Той комплекс заходів, який вони пропонують, – це реальна допомога Україні. Американські санкції, звичайно, не зруйнують режим Путіна уже сьогодні, або завтра. Але вони принаймні урівняють наші шанси і закладуть початок економічного краху Російської Федерації.

При цьому зауважте, що США, запроваджуючи санкції проти РФ, несуть такі ж самі фінансові ризики, як і країни Європи. На території Росії працює немало американських компаній, в тому числі і такі гіганти, залежні від нафтогазових ресурсів, як Chevron. Але, очевидно, за океаном краще розуміють, з ким доводиться мати справу, ніж ті, хто живе з Путіним мало не по сусідству”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я