додому Поточні новини Вікто МЕДВЕДЧУК: Переговори відкриють шлях до врегулювання кризи на Донбасі

Вікто МЕДВЕДЧУК: Переговори відкриють шлях до врегулювання кризи на Донбасі

93

12Київ. 17 липня 2014 (ПолітКом). Сьогодні продовження діалогу між сторонами конфлікту на сході утруднено через відновлення активної фази антитерористичної операції і розбіжностей з приводу місця проведення наступного раунду консультацій. Про це у своєму блозі на сайті громадського руху “Український вибір” написав лідер руху Віктор Медведчук.

Політик зазначив, що він не входить до складу тристоронньої контактної групи. Також Медведчук підкреслив, що посередницька переговорна група, яку він очолює, не брала участі в організації відеоконференції, яка повинна була відбутися 15 липня між членами тристоронньої контактної групи, в яку входили представники України, Російської Федерації і ОБСЄ, з представниками ДНР і ЛНР.

“Ми змогли досягти домовленості про початок діалогу між тристоронньої контактною групою і представниками ДНР і ЛНР. В результаті 23 і 27 червня були проведені два раунди консультацій, завдяки яким вдалося досягти угоди про введення режиму припинення вогню, яке, на жаль, закінчило дію 30 червня. Сьогодні продовження діалогу утруднено через відновлення активної фази антитерористичної операції і розбіжностей з приводу місця проведення наступного раунду консультацій”, – додав лідер “Українського вибору”.

Політик підкреслив, що переговорний процес сьогодні є життєво необхідним для України. “Тільки шляхом переговорів ми можемо зупинити кровопролиття, ввести режим припинення вогню, що відкриває дорогу до перемир’я, забезпечити місії ОБСЄ можливість здійснювати моніторинг за дотриманням виконання домовленостей обома сторонами конфлікту і перейти до етапу широкомасштабних переговорів з врегулювання кризи на Донбасі”, – констатував він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я