додому Поточні новини Відновлено енергопостачання підстанцій, що подають воду до Слов`янська, Краматорська, Дружківки і Костянтинівки

Відновлено енергопостачання підстанцій, що подають воду до Слов`янська, Краматорська, Дружківки і Костянтинівки

86

Київ. 9 липня 2014 (УНІАН). Співробітники ДТЕК 7 липня відновили енергопостачання насосних підстанцій, що подають воду до Слов`янська, Краматорська, Дружківки і Костянтинівки.

Про це повідомили у прес-службі компанії «Донецькобленерго» (ДТЕК).

Так, відновлено роботу високовольтної лінії Бантишеве – Райгородська і Райгородська – СлавТЕС. Це дозволило подати напругу на насосні станції, що забезпечують питною водою міста Слов`янськ, Краматорськ, Дружківку і Костянтинівку. Також було подано напругу на обладнання Слов`янської теплоелектростанції.

8-9 липня персонал «Донецькобленерго» планує відновити роботу підстанції 110 кВ Слов’янськ-Північна, що дозволить дати електроенергію жителям Слов`янська.

Також найближчими днями енергетики планують відновити високовольтні лінії, що живлять підйоми №1 і № 2 каналу «Сіверський Донець – Донбас».

У повідомленні підкреслили, що величезну допомогу персоналу енергетикам надають фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій, які знаходять і знешкоджують вибухові пристрої, які знаходять поблизу електрообладнання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я