додому Поточні новини Верховна Рада цього тижня планує розглянути законопроект про несення змін до ст....

Верховна Рада цього тижня планує розглянути законопроект про несення змін до ст. 98 Конституції України

81

7Верховна Рада України на поточному пленарному тижні у другому читанні розгляне законопроект про внесення змін до ст. 98 Конституції України щодо розширення повноважень Рахункової палати.

Відповідно до проекту розкладу засідань ВР на 3-6 вересня, у вівторок після церемонії відкриття третьої сесії ВР 7-го скликання відбудеться затвердження порядку денного сесії та розгляд низки постанов про проведення парламентських слухань. Також депутати мають розглянути проект закону про заборону фінансових пірамід в Україні.

4 вересня Верховна Рада планує розглянути законопроект про повторні вибори народних депутатів України в одномандатних виборчих округах №№94, 132, 194, 197 та 223.

Крім того, цього тижня планується розглянути законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні.

Також, серед іншого, депутати розглянуть низку проектів постанов про призначення позачергових виборів сільських та селищних голів та законопроект щодо реформування засобів масової інформації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я