додому Поточні новини Верховна Рада розширила коло осіб, що є учасниками бойових дій

Верховна Рада розширила коло осіб, що є учасниками бойових дій

92

5Київ. 2 липня 2014 (УНІАН).. Верховна Рада України ухвалила Закон “Про внесення зміни до ст. 6 закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (щодо розширення кола осіб, що є учасниками бойових дій)” (№ 4022а).

Законом визначено, що учасниками бойових дій визнаються військовослужбовці (резервісти, військовозобов`язані) та працівники Збройних сил України Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, особи рядового та начальницького складу, військовослужбовці, працівники МВС, Управління Державної охорони, Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України та інших утворених, відповідно до закону України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, перебуваючи безпосередньо в районах АТО, а також працівники підприємств, установ та організацій, які залучалися та брали безпосередньо участь в АТО у районах її проведення у порядку, встановленому законодавством України.

Порядок надання статусу учасника бойових дій цих особам, категорії таких осіб і терміни їхньої участі у забезпеченні і проведенні АТО, а також райони АТО визначає Кабінет Міністрів України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я