додому Поточні новини Із фракції КПУ вийшли 6 депутатів

Із фракції КПУ вийшли 6 депутатів

67

Київ. 2 липня 2014 (УНІАН)..  Із фракції КПУ вийшли 6 народних депутатів. Про це Голова Верховної Ради Олександр Турчинов оголосив під час засідання парламенту.

За його словами, це Володимир Кудря, Олександр Зубчевський, Василь Самойленко, Олександр Голуб, Сергій Гончаров, Олександр Присяжнюк.

Народні депутати, які вийшли із фракції КПУ, наполягають на радикальній зміні керівництва Компартії. Про це у коментарі УНІАН повідомив народний депутат Олександр Голуб.

“В мене відбулася у п`ятницю зустріч з однією людиною, від якої я дізнався інформацію, яка мене просто шокувала”, – додав він. При цьому Голуб відмовився вдаватися в деталі, але зазначив, що йдеться про джерела фінансування партії, про витрати. Він вважає, що партію повинен очолити перший секретар луганського обкому КПУ Спиридон Кілінкаров.

На запитання, чи планують Голуб і ще 5 його колег увійти до якоїсь групи чи фракції парламенту він відповів: “Поки що ні”. За його словами, “були різні пропозиції, але ми ще сподіваємось на зміни в партії”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я