додому Соціум В Україні з’явилася нова соцмережа WeUa

В Україні з’явилася нова соцмережа WeUa

137

4Київ. 31 березня 2014 (ZIK). 1 квітня, в Україні запрацює нова соціальна мережа – WeUa. Це новий проект, спрямований на спілкування між українцями.  Про це, 31 березня, повідомили розробники соціальної мережі.

Прес-секретар соціальної мережі WeUa Олег Дьорка розповів: «Це українська соціальна мережа, яка була заснована нашими програмістами. Роботи над сайтом розпочалися у вересні 2013 року – тобто, перед подіями Євромайдану. Соцмережа спрямована на спілкування між українцями, а також тими, кому цінна Україна і українська культура. Ідея створення WeUa належить програмістові, який родом з Дрогобича. Загалом у розробці сайту було задіяно близько 20 фахівців».

У WeUа користувачі можуть додавати аудіозаписи, відео, фотографії. Особисті повідомлення можна буде переглядати як у вигляді діалогів, так і у вигляді приватної переписки. Також у WeUa можна додавати посилання на свої сторінки в інших соціальних мережах. Крім того, є можливість створювати різноманітні групи та спільноти. Користувачі у соцмережі бачитимуть карту України, на якій буде позначено, скільки і в яких містах на даний момент людей перебуває на WeUa.

За словами одного із розробників соціальної мережі WeUa Андрія Ничика, сайт запустять сьогодні опівночі, тож вже завтра всі бажаючі зможуть зареєструватися у новій соцмережі.

Крім того, як зазначають організатори, наразі триває робота над проектом «Небесна сотня». «Це буде інтернет-аукціон. Кожен митець може виставити свій виріб у якості лота, а люди – купити його. Виручені кошти підуть на потреби постраждалих на Євромайдані та сім’ям загиблих. Ця мережа вже готова, запустити її думаємо з 1 червня. Цей інтернет-аукціон – один із проектів WeUa», – розповів Олег Дьорка.

Презентацію нової соціальної мережі WeUa можна переглянути тут.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я