додому Поточні новини В Кабміні незадоволені результатами роботи Нацдержслужби і не виключають звільнення її керівника...

В Кабміні незадоволені результатами роботи Нацдержслужби і не виключають звільнення її керівника Толкованова

219

8В уряді незадоволені результатами діяльності Національного агентства з питань державної служби та не виключають звільнення його керівника В’ячеслава Толкованова.

Як повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну, про це йшлося на щотижневій нараді під головуванням Прем’єр-міністра Миколи Азарова, де розглядалися питання виконання завдань і заходів Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Зокрема, як йдеться в повідомленні, на нараді було розглянуто звіт голови Нацдержслужби Толкованова про результати діяльності відомства у другому півріччі 2012 року та 2013 році.

Було звернуто увагу на зволікання і порушення строків виконання Нацдержслужбою окремих доручень і резолюцій керівництва Кабінету Міністрів, низький професійний рівень підготовки проектів актів, внесених на розгляд уряду, та незабезпечення в повному обсязі виконання завдань, покладених на цей центральний орган виконавчої влади із спеціальним статусом з боку його керівництва, поінформували в Кабміні.

Також було взято до уваги, що керівництвом Нацдержслужби не вжито дієвих організаційних заходів, які б сприяли підвищенню рівня відповідальності за стан справ та забезпечення виправлення серйозних зауважень, які були висловлені членами уряду під час попереднього звіту.

За підсумками розгляду звіту було попереджено голову Нацдержслужби, що, зважаючи на неодноразові попередження його Прем’єр-міністром, у разі продовження практики зволікання і порушення строків виконання завдань керівництва Кабінету Міністрів, низький професійний рівень підготовки проектів актів для розгляду на засіданні уряду, незабезпечення в повному обсязі виконання покладених на Агентство завдань Президентові України буде внесено пропозицію про звільнення Толкованова із займаної посади, повідомили у Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я