додому Поточні новини В Хусті здійснено напад на депутата райради Василя Якубця

В Хусті здійснено напад на депутата райради Василя Якубця

118

10Подія: З 20 на 21 квітня у Хусті здійснено замах на життя Василя Якубця, депутата районної ради. З різними травмами важкості він був госпіталізований до ЦРЛ. Внаслідок жорстокого побиття у потерпілого зламані обидві ноги, виявлено струск мозку.

Як вдалося з’ясувати ПолітКому, Василь Якубець пов’язує цей інцидент зі своєю діяльністю. Так, ще в період виборчої кампанії у жовтні минулого року, Якубцю погрожували та вимагали припинити співпрацю з кандидатом у народні депутати по 71-му виборчому округу Степаном Деркачем. За словами Якубця, загадковий Микола обмовився, що працює на Павла Балогу, який теж балотувався по цьому ж округу.

Правоохоронцям вдалося ідентифікувати мобільний номер, з якого здійснювалися телефонні звінки з погрозами. Є сподівання, що по гарячих слідах міліціонерам значно простіше буде з’ясувати та викрити виконавців та замовників замаху.

За інформацією ПолітКому, 22-25 квітня В.Якубець мав бути призначений на посаду голови Хустської радержадміністрації. Таким чином, є підстави вважати, що спроба його фізичного усунення є проявом боротьби за сфери впливу в Закарпатті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я