додому Поточні новини Україні необхідно пришвидшити поступ до стандартів Ради Європи – Президент ПАРЄ

Україні необхідно пришвидшити поступ до стандартів Ради Європи – Президент ПАРЄ

147

6Парламентська асамблея Ради Європи у рамках своєї компетенції готова надати Україні необхідну допомогу для підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, але Україні необхідно пришвидшити поступ до стандартів Ради Європи.

Про це заявив Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Жан-Клод Міньйон під час зустрічі з головою Верховної Ради України Володимиром Рибаком.

«Я абсолютно переконаний, що Україна хоче виконати взяті на себе зобов’язання. В їх рамках було б дуже доречно, щоб Угода про асоціацію була підписана у листопаді цього року, – сказав Ж.-К.Міньйон. – Ми чекаємо на неї з нетерпінням, оскільки цей документ вигідний як Україні, так і Євросоюзу».

Ж.-К.Міньйон підкреслив, що Рада Європи, Парламентська асамблея та Венеціанська комісія готові надати Україні сприяння у здійсненні конституційної реформи, реформуванні законодавства у сфері боротьби з корупцією, системи прокуратури та правоохоронних органів, судової та виборчої систем. «Необхідно задіяти механізми парламентської дипломатії, аби допомогти вам у реалізації реформ», – сказав він.

Президент ПАРЄ також зазначив, що нинішній рік є важливим для нашої країни і з огляду на головування в ОБСЄ. «Україна відіграє важливу роль в регіоні, і не тільки, і нам потрібна ваша допомога у розв’язанні «заморожених конфліктів», – сказав він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я