додому Поточні новини МВФ призначить з 1 травня нового голову Представництва в Україні

МВФ призначить з 1 травня нового голову Представництва в Україні

177

5Постійним представником Міжнародного валютного фонду в Україні з 1 травня 2013 року стане Жером Ваше, який змінить на цій посаді чинного голову представництва Макса Альєра, чиї повноваження закінчуються в кінці квітня. Про це йдеться у повідомленні Фонду.

Згідно з інформацією Представництва МВФ, Ж.Ваше є громадянином Франції, має великий досвід роботи над проблематикою розвинених країн і держав з економікою, що розвивається. Останнім часом він працював над питаннями економіки Іспанії.

Також, 27 березня, в Україні розпочала роботу Місія Міжнародного валютного фонду. Інформацію підтвердили у Представництві МВФ, а також міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов на брифінгу в Кабінеті міністрів. За словами міністра, настрій у команди парламентерів з українського боку хороший, робота ведеться активно, оскільки Україна дуже розраховує на виділення коштів і на можливе рефінансування запозичень, раніше наданих Фондом.

Україну в 2013 році чекають пікові виплати за зовнішнім боргом на суму близько 9 млрд. дол., зокрема близько 6 млрд. дол. – за раніше узятими кредитами Міжнародного валютного фонду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я