додому Топ Новини Україна та Білорусь створять транснаціональну корпорацію із виробництва складної сільськогосподарської техніки

Україна та Білорусь створять транснаціональну корпорацію із виробництва складної сільськогосподарської техніки

85

Київ. 24 вересня 2013 (“Урядовий портал”). Відповідна домовленість була досягнута під час зустрічі прем’єр-міністрів України Миколи Азарова та Республіки Білорусь Михайла Мясниковича в Астані.

При цьому Микола Азаров пообіцяв, що під час його офіційного візиту до Білорусі він включить до складу української делегації промисловців і фінансистів, які б могли взяти участь у цьому проекті.

“В України із закордонними країнами існує близько 20-ти угод щодо зони вільної торгівлі, і жодна із них не викликає сумнівів і заперечень. Так само необхідно сприймати зону вільної торгівлі між Україною та ЄС. Це абсолютно не знижує рівень митного захисту. Ми його будемо знижувати упродовж досить тривалого періоду”, – сказав Микола Азаров.

У свою чергу прем’єр-міністр Білорусі Михайло Мясникович зазначив: “Я не хотів би, щоб в оцінках ЗВТ з ЄС звучали огульні судження. Необхідно бути прагматичними і обговорювати конкретні товарні позиції та вплив нової тарифної ситуації на режими торгівлі”.

Білорусь, Казахстан та інші країни СНД проявляють інтерес до можливого укладання угоди про ЗВТ між Україною та ЄС.

Це пов’язано з тим, що їхній бізнес хоче використовувати переваги, які такий режим буде давати, оскільки виробництво, яке буде організовано в Україні, і відповідно товари, які будуть вироблені, матимуть змогу безмитно потрапляти на європейський ринок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я