Домой Топ Новости У 60-МУ ОКРУЗІ ЕКС-«РЕГІОНАЛ» НАМАГАЄТЬСЯ ВКРАСТИ ПЕРЕМОГУ В ДЕМОКРАТИЧНОГО КАНДИДАТА ЛУБИНЦЯ, –...

У 60-МУ ОКРУЗІ ЕКС-«РЕГІОНАЛ» НАМАГАЄТЬСЯ ВКРАСТИ ПЕРЕМОГУ В ДЕМОКРАТИЧНОГО КАНДИДАТА ЛУБИНЦЯ, – ВІТАЛІЙ КУЛИК

173
60 округ
60 округ
60 округ
60 округ

Ситуація в 60-му виборчому окрузі набуває ознак справжнього фарсу. Колишній «регіонал», який має за собою шлейф корупційних скандалів, звинувачує у фальсифікаціях молодого хлопця, висуванця «Блоку Петра Порошенка». Нагадаємо, що перемогу в окрузі отримав депутат міськради Волновахи, який із самого початку виступив на підтримку Революції Гідності, Дмитро Лубинець. Йому протистоїть відомий у Волновасі «регіонал» Олександр Риженков. Саме з його ім’ям пов’язують викрадення глави ОВК, яку силою у бандитів відбивали бійці батальйону «Київ-2».

«Перемога проукраїнського кандидата, та ще й від «Блоку Петра Порошенка», в донбаському 60-му окрузі символічна сама по собі. Існує інший Донбас, який бажає розірвати з екс-«регіоналами», з їх реінкарнацією – «Опозиційним блоком», усіма цими «смотрящими», «людьми Ахметова» й іншими рудиментами режиму Януковича», – вважає директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.

За його словами, сама кампанія в 60-му окрузі була важкою і напруженою. Частина округу окупована російськими терористами, на місцях чиновники місцевого самоврядування лояльні до «регіоналів». «Велика частина чиновників місцевих органів влади розуміє, що вже в березні втратить хлібні місця, і намагається самозберегтися через підтримку таких персонажів з минулого, як Риженков», – стверджує Кулик.

В окрузі було використано все: від прихованого підкупу виборців Риженкова до використання бойовиків як інструменту залякування виборців. Але незважаючи на це, виборці 60-го округу віддали свої голоси кандидата від демократичних сил Дмитра Лубинця.

-ads-

Віталій Кулик вважає, що «сьогодні Риженков намагається вкрасти перемогу в Лубинця, розповідаючи вигадані історії про «фальсифікації» з боку пропрезидентської політичної сили. Однак Лубинець із великим відривом переміг як за результатами екзит-полу, так і згідно з паралельним підрахунком голосів. Тепер «регіонали» намагаються знайти юридичні похибки в протоколах і відсудити провальні для себе дільниці».

«На мою думку, перемога Лубинця – це «чиста» перемога, і будь-які спроби місцевого криміналітету «віджати» перемогу повинні жорстким чином припиняти правоохоронні органи», – підбив риску Віталій Кулик.

60 округ

 

Предыдущая статьяАнализ результатов выборов и прогнозы коалициады
Следующая статьяВіталій КУЛИК: Акт самолюстрації

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь