додому Топ Новини У 60-МУ ОКРУЗІ ЕКС-“РЕГІОНАЛ” НАМАГАЄТЬСЯ ВКРАСТИ ПЕРЕМОГУ В ДЕМОКРАТИЧНОГО КАНДИДАТА ЛУБИНЦЯ, –...

У 60-МУ ОКРУЗІ ЕКС-“РЕГІОНАЛ” НАМАГАЄТЬСЯ ВКРАСТИ ПЕРЕМОГУ В ДЕМОКРАТИЧНОГО КАНДИДАТА ЛУБИНЦЯ, – ВІТАЛІЙ КУЛИК

173
60 округ
60 округ

Ситуація в 60-му виборчому окрузі набуває ознак справжнього фарсу. Колишній “регіонал”, який має за собою шлейф корупційних скандалів, звинувачує у фальсифікаціях молодого хлопця, висуванця “Блоку Петра Порошенка”. Нагадаємо, що перемогу в окрузі отримав депутат міськради Волновахи, який із самого початку виступив на підтримку Революції Гідності, Дмитро Лубинець. Йому протистоїть відомий у Волновасі “регіонал” Олександр Риженков. Саме з його ім’ям пов’язують викрадення глави ОВК, яку силою у бандитів відбивали бійці батальйону “Київ-2”.

“Перемога проукраїнського кандидата, та ще й від “Блоку Петра Порошенка”, в донбаському 60-му окрузі символічна сама по собі. Існує інший Донбас, який бажає розірвати з екс-“регіоналами”, з їх реінкарнацією – “Опозиційним блоком”, усіма цими “смотрящими”, “людьми Ахметова” й іншими рудиментами режиму Януковича”, – вважає директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.

За його словами, сама кампанія в 60-му окрузі була важкою і напруженою. Частина округу окупована російськими терористами, на місцях чиновники місцевого самоврядування лояльні до “регіоналів”. “Велика частина чиновників місцевих органів влади розуміє, що вже в березні втратить хлібні місця, і намагається самозберегтися через підтримку таких персонажів з минулого, як Риженков”, – стверджує Кулик.

В окрузі було використано все: від прихованого підкупу виборців Риженкова до використання бойовиків як інструменту залякування виборців. Але незважаючи на це, виборці 60-го округу віддали свої голоси кандидата від демократичних сил Дмитра Лубинця.

Віталій Кулик вважає, що “сьогодні Риженков намагається вкрасти перемогу в Лубинця, розповідаючи вигадані історії про “фальсифікації” з боку пропрезидентської політичної сили. Однак Лубинець із великим відривом переміг як за результатами екзит-полу, так і згідно з паралельним підрахунком голосів. Тепер “регіонали” намагаються знайти юридичні похибки в протоколах і відсудити провальні для себе дільниці”.

“На мою думку, перемога Лубинця – це “чиста” перемога, і будь-які спроби місцевого криміналітету “віджати” перемогу повинні жорстким чином припиняти правоохоронні органи”, – підбив риску Віталій Кулик.

60 округ

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я