додому Поточні новини ЦВК затвердила низку документів для проведення референдуму

ЦВК затвердила низку документів для проведення референдуму

138

Центральна виборча комісія затвердила низку документів на виконання закону про всеукраїнський референдум.

Відповідні рішення були прийняті 2 квітня на засіданні Центрвиборчкому, яке провів голова Комісії Володимир Шаповал.

Зокрема, ЦВК затвердила Порядок забезпечення окружних і дільничних комісій з всеукраїнського референдуму приміщеннями та обладнанням, зразки та опис печаток окружної комісії з всеукраїнського референдуму та дільничних комісій з всеукраїнського референдуму звичайної, спеціальної та закордонної дільниць, Порядок закупівлі товарів, робіт і послуг для підготовки та проведення всеукраїнського референдуму, встановила форми посвідчень суб’єктів та інших учасників процесу всеукраїнського референдуму, а також затвердила форми подань та встановила форми необхідних звернень щодо утворення звичайних, спеціальних та закордонних дільниць всеукраїнського референдуму.

Разом з тим Комісія встановила Порядок передачі дільничним комісіям з всеукраїнського референдуму закордонних дільниць бюлетенів для голосування на всеукраїнському референдумі в закордонному окрузі, а також встановила форми низки документів, необхідних для його реалізації. Зокрема, акта прийому-передачі бюлетенів для голосування на всеукраїнському референдумі в закордонному окрузі від підприємства-виготовлювача Комісії, протоколу ЦВК про передачу дільничним комісіям з всеукраїнського референдуму закордонних дільниць бюлетенів для голосування на всеукраїнському референдумі в закордонному окрузі, акта приймання бюлетенів для голосування на всеукраїнському референдумі в закордонному окрузі членами дільничної комісії з всеукраїнського референдуму закордонної дільниці тощо.

Крім того, ЦВК своєю постановою затвердила розподіл субвенції з державного бюджету України місцевим бюджетам, необхідної для підготовки та проведення позачергових місцевих виборів, призначених Верховною Радою на 2 червня 2013 року.

Затвердженим розподілом передбачено обсяг фінансування у сумі 8 млн. 674 тис. 800 грн. для підготовки та проведення 117 позачергових виборів у 25 регіонах України.

Також на завершення засідання внесено деякі зміни до складу територіальних виборчих комісій у шести регіонах України, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого відповідно до постанови ЦВК від 15 вересня 2010 року № 355 ”Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення, міст Києва та Севастополя), районних у місті Севастополі виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я