додому Поточні новини Президент здійснив ряд кадрових рішень у структурі Служби безпеки України

Президент здійснив ряд кадрових рішень у структурі Служби безпеки України

115

10Президент України Віктор Янукович зробив ряд кадрових рішень у структурі Служби безпеки України.

Указом № 187/2013 Президент звільнив з посади начальника Управління СБУ в Київській області Сергія Качуровського, а також начальника Управління СБУ у місті Києві Юрія Парамонова (Указом № 188/2013).

Начальником реорганізованого Головного управління СБУ у Києві та Київській області Указом Президента № 194/2013 призначено Олександра Щеголєва.

Указом № 185/2013 Глава держави звільнив Андрія Кміту з посади начальника Департаменту контррозвідувального захисту економіки держави СБУ. Іншим указом Кміту призначено начальником Управління СБУ в Івано-Франківській області.

Крім того, В.Янукович звільнив начальника Департаменту захисту національної державності СБУ Андрія Седика (Указ № 189/2013) та начальника Департаменту оперативного документування СБУ Володимира Селезньова. На місце Селезньова Президент призначив Володимира Ляпкіна.

В.Янукович також звільнив уповноваженого президента України з питань контролю за діяльністю СБУ Сергія Ганжу, натомість призначивши його начальником Департаменту СБУ із захисту національної державності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я