додому Поточні новини Терористи “ДНР” вимагають від керівництва місцевих інтернатів вивезти дітей до РФ

Терористи “ДНР” вимагають від керівництва місцевих інтернатів вивезти дітей до РФ

74

5Київ. 9 липня 2014 (УНН). На Донеччини терористи намагаються під загрозою застосування сили заборонити вивезення дітей зі шкіл-інтернатів для оздоровлення в Україні, вимагаючи від персоналу оформити необхідні документи для вивезення дітлахів на територію Росії. Про це повідомив керівник Управління кримінальної міліції у справах дітей Олексій Лазаренко.

“В Амвросіївці, Маріїнці та самому Донецьку так звана ДНР видала “постанову” про заборону вивезення діттей із інтернатів для оздоровлення в Україні. Більше того, до керівників дитячих закладів приходили озброєні люди, доводили до відома цей “наказ” та вимагали підготувати документи для вивезення дітей до Росії. Мовляв діти мають бути вивезені виключно до Росії”, – зазначив він.

За словами О.Лазаренка в інтернатах Донецька, Маріїнки та Амвросіївки живуть та виховуються по 90 дітей.

“Проте діти із Амвросіївського будинку-інтернату вже вивезені на оздоровлення до Святогірська. У Маріїнці працівники адміністрації та міліція не дали терористам змоги вивезти дітей до Росії і жодних документів на вимогу терористів не оформляли. У Донецьку ситуація більш складна. Проте там дітей також нікуди поки що не вивозили, всі діти знаходяться в інтернаті”, – сказав він.

У ДПСУ зазначили, що недопущення незаконного вивозу дітей за межі України є одним із пріоритетних завдань Держприкордонслужби.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я