додому Поточні новини Техдиректор “ВКонтакте” обізвав Укрїну країною “бандитів-беззаконників”

Техдиректор “ВКонтакте” обізвав Укрїну країною “бандитів-беззаконників”

355

4Міністерство доходів і зборів України поки не повернуло російської соціальної мережі “Вконтакте” її українські сервери. Про це на своїй сторінці ВКонтакте написав технічний директор соціальної мережі Микола Дуров.

“Ситуація така: доблесні українські поліцаї стали вивчати і протоколювати вміст всіх дисків всіх вкрадених ними серверів”, – написав він.      За його словами, за понеділок вони встигли вивчити приблизно один диск з приблизно 250.

“Вони шукають там (горілку з салом) (закреслено) якусь порнографію, щоб (її можна побачити і помріяти про недозволене) (закреслено) зробити вигляд, що вони знайшли жахливі сервера, з яких на Україну поширювалася моторошна порнографія”, – іронізує Дуров.

“Ясно, що при бажанні можна знайти на дисках що завгодно – наприклад, попередньо списавши туди свою колекцію дитячої порнографії”, – сказав він.

“Напевно через тиждень-другий з’явиться прес-реліз доблесних українських поліцаїв, що вони “розкрили” злочин століття, і які виявили на наших серверах все що їм завгодно – хоч переговори Саддама Хуссейна з Бен Ладеном”, – написав він.

За його словами, Вконтакте тим часом приступає до облаштування “франкфуртського вузла”. “Сервери треба ставити в нормальній країні, а не у бандитів-беззаконників”, – заявив Дуров.

Як відомо, 27 червня Дуров заявив, що правоохоронні органи в Києві вилучили сервери компанії. Міндоходов зі свого боку відзначило, що вилучене слідчими у компанії ТОВ “Дата-Айікс ЮЕЙ” комп’ютерне обладнання не має відношення до роботи соціальної мережі “Вконтакте”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я