Домой Текущие новости Техдиректор «ВКонтакте» обізвав Укрїну країною «бандитів-беззаконників»

Техдиректор «ВКонтакте» обізвав Укрїну країною «бандитів-беззаконників»

353

4Міністерство доходів і зборів України поки не повернуло російської соціальної мережі «Вконтакте» її українські сервери. Про це на своїй сторінці ВКонтакте написав технічний директор соціальної мережі Микола Дуров.

«Ситуація така: доблесні українські поліцаї стали вивчати і протоколювати вміст всіх дисків всіх вкрадених ними серверів», — написав він.      За його словами, за понеділок вони встигли вивчити приблизно один диск з приблизно 250.

«Вони шукають там (горілку з салом) (закреслено) якусь порнографію, щоб (її можна побачити і помріяти про недозволене) (закреслено) зробити вигляд, що вони знайшли жахливі сервера, з яких на Україну поширювалася моторошна порнографія», — іронізує Дуров.

«Ясно, що при бажанні можна знайти на дисках що завгодно — наприклад, попередньо списавши туди свою колекцію дитячої порнографії», — сказав він.

-ads-

«Напевно через тиждень-другий з’явиться прес-реліз доблесних українських поліцаїв, що вони «розкрили» злочин століття, і які виявили на наших серверах все що їм завгодно — хоч переговори Саддама Хуссейна з Бен Ладеном», — написав він.

За його словами, Вконтакте тим часом приступає до облаштування «франкфуртського вузла». «Сервери треба ставити в нормальній країні, а не у бандитів-беззаконників», — заявив Дуров.

Як відомо, 27 червня Дуров заявив, що правоохоронні органи в Києві вилучили сервери компанії. Міндоходов зі свого боку відзначило, що вилучене слідчими у компанії ТОВ «Дата-Айікс ЮЕЙ» комп’ютерне обладнання не має відношення до роботи соціальної мережі «Вконтакте».

Предыдущая статьяАнатолий ЛАЗАРЕНКО: «Свобода», подыгрывая олигархам, «тролит» реформу местного самоуправления
Следующая статьяВідбулася презентація Відкритої Громадянської Платформи

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь