додому Поточні новини Суд відкрив провадження за позовом до Кабміну з вимогою розірвання угод про...

Суд відкрив провадження за позовом до Кабміну з вимогою розірвання угод про постачання газу між “Газпромом” і “Нафтогазом”

65

4Окружний адміністративний суд м. Києва відкрив провадження у адміністративній справі за позовом директора юридичної компанії Lions Litigate Станіслава Батрина до Кабінету Міністрів України з вимогою розірвання угод про постачання і транзит природного газу між “Газпромом” і “Нафогазом” від 19 січня 2009 р.

Як повідомляє прес-служба юридичної компанії: “Сьогодні, 4 квітня 2013 року, ми отримали ухвалу Окружного адміністративного суду м. Києва у справі № 826/2981/13-а за підписом судді Кобилянського К.М. про відкриття провадження у справі, якою вирішено: відкрити провадження в адміністративній справі, яка буде розглядатися колегіально; залучити у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідачів НАК “Нафтогаз України”, запропонувати відповідачам та третій особі подати суду письмові заперечення проти позову та всі докази на їх підтвердження, які наявні у відповідача“.

Зокрема, в заяві, яка адресувалася суду 25.03.2013 р., позивач обґрунтував порушення свого права посиланням на загальновідомі обставини, які офіційно оприлюднені та визнані Президентом України як головою РНБО, а саме тим, що виконання контрактів на поставку газу від 2009 р. є загрозою національній безпеці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я