додому Поточні новини Держінвестпроект має намір розробити електронну інвестиційну карту України

Держінвестпроект має намір розробити електронну інвестиційну карту України

202

3Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами має намір найближчим часом представити інвестиційну карту України, що працює в інтерактивному режимі, з метою детальної презентації інвестиційних можливостей кожної області.

Про це заявив голова Держінвестпроекту Владислав Каськів під час представлення результатів дослідження інвестиційної привабливості регіонів, а також презентації єдиного інвестиційного атласу України.

«Інвестиційний атлас – результат роботи агентства. Мета виконаної роботи – ознайомитися з інвестиційним потенціалом регіонів і можливостями країни. Надалі, плануємо створення електронної карти, яка повинна стати основою побудови результативних ділових контактів місцевих ділових кіл», – сказав В.Каськів.

Він підкреслив, що інвестиційний атлас – це перший системний аналіз, до підготовки якого було залучено близько 200 фахівців – представників органів влади, а також українських і міжнародних організацій бізнес-сектору.

Харківська область очолила рейтинг інвестиційної привабливості регіонів, вперше сформований в Україні на виконання відповідного доручення Президента України.

Обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерний капітал) в Україну з початку 2012 року збільшився на 8,2% і наприкінці 2012 р. становив 54 462,4 млн дол. З країн ЄС надійшло 42 979,3 млн дол. (78,9% загального обсягу акціонерного капіталу), з країн СНД – 4 269 млн дол. (7,8%), з інших країн світу – 7 214,1 млн дол. (13,3%). Інвестиції надійшли з 130 країн світу. До десятки основних країн-інвесторів української економіки входять: Кіпр, Німеччина, Нідерланди, Російська Федерація, Австрія, Велика Британія, Віргінські острови, Франція, Швеція, Швейцарія. Десять основних країн-інвесторів забезпечили 82,3% загального обсягу інвестування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я