Домой Текущие новости Держінвестпроект має намір розробити електронну інвестиційну карту України

Держінвестпроект має намір розробити електронну інвестиційну карту України

197

3Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами має намір найближчим часом представити інвестиційну карту України, що працює в інтерактивному режимі, з метою детальної презентації інвестиційних можливостей кожної області.

Про це заявив голова Держінвестпроекту Владислав Каськів під час представлення результатів дослідження інвестиційної привабливості регіонів, а також презентації єдиного інвестиційного атласу України.

«Інвестиційний атлас — результат роботи агентства. Мета виконаної роботи — ознайомитися з інвестиційним потенціалом регіонів і можливостями країни. Надалі, плануємо створення електронної карти, яка повинна стати основою побудови результативних ділових контактів місцевих ділових кіл», — сказав В.Каськів.

Він підкреслив, що інвестиційний атлас — це перший системний аналіз, до підготовки якого було залучено близько 200 фахівців — представників органів влади, а також українських і міжнародних організацій бізнес-сектору.

-ads-

Харківська область очолила рейтинг інвестиційної привабливості регіонів, вперше сформований в Україні на виконання відповідного доручення Президента України.

Обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерний капітал) в Україну з початку 2012 року збільшився на 8,2% і наприкінці 2012 р. становив 54 462,4 млн дол. З країн ЄС надійшло 42 979,3 млн дол. (78,9% загального обсягу акціонерного капіталу), з країн СНД – 4 269 млн дол. (7,8%), з інших країн світу – 7 214,1 млн дол. (13,3%). Інвестиції надійшли з 130 країн світу. До десятки основних країн-інвесторів української економіки входять: Кіпр, Німеччина, Нідерланди, Російська Федерація, Австрія, Велика Британія, Віргінські острови, Франція, Швеція, Швейцарія. Десять основних країн-інвесторів забезпечили 82,3% загального обсягу інвестування.

Предыдущая статьяНародні депутати О.Канівець та І.Скосар вийшли з фракції «Батьківщина»
Следующая статьяСуд відкрив провадження за позовом до Кабміну з вимогою розірвання угод про постачання газу між «Газпромом» і «Нафтогазом»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь