додому Поточні новини Народні депутати О.Канівець та І.Скосар вийшли з фракції “Батьківщина”

Народні депутати О.Канівець та І.Скосар вийшли з фракції “Батьківщина”

240

2Народні депутати України Олег Канівець та Ігор Скосар, що вийшли з фракції “Батьківщина”, оприлюднили маніфест у якому зазначили, що з урахуванням неминучості участі в “політичних корупційних схемах Арсенія Яценюка”, вони прийняли “єдино можливе рішення – покинути лави фракції”.

Нардепи зазначили, що те, що партія перетворилась на політичний “театр одного актора”, а саме є лідера фракції Арсеній Яценюк.

Ми стали заручниками маніакального прагнення лідера фракції “Батьківщина” стати єдиним кандидатом від опозиції на президентських виборах у 2015 році. Яценюк сьогодні намагається керувати партією, не враховуючи думки соратників і реалізуючи тільки власні амбіції“, – зазначили у маніфесті опозиціонери.

За їхніми словами, з урахуванням неминучості участі в “політичних корупційних схемах Арсенія Яценюка”, вони прийняли “єдино можливе рішення – покинути лави фракції”.

Повна узурпація влади Арсенієм Петровичем веде до внутріпартійного розколу. Фактично Яценюк – політичний корупціонер, який мріє стати національним лідером“, – підкреслюють депутати.

Участь в опозиційному постановочному шоу не для нас. Ми не хочемо втрачати нашу політичну орієнтацію, продовжуючи брати участь у театрі політичного абсурду, в який перетворилася фракція “Батьківщина”. Ми обіцяли своїм виборцям відстоювати їх інтереси в парламенті – і саме це і надалі буде пріоритетом нашої роботи в Раді!”, – підсумували нардепи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я