Домой Текущие новости Народні депутати О.Канівець та І.Скосар вийшли з фракції «Батьківщина»

Народні депутати О.Канівець та І.Скосар вийшли з фракції «Батьківщина»

240

2Народні депутати України Олег Канівець та Ігор Скосар, що вийшли з фракції «Батьківщина», оприлюднили маніфест у якому зазначили, що з урахуванням неминучості участі в «політичних корупційних схемах Арсенія Яценюка», вони прийняли «єдино можливе рішення — покинути лави фракції».

Нардепи зазначили, що те, що партія перетворилась на політичний «театр одного актора», а саме є лідера фракції Арсеній Яценюк.

«Ми стали заручниками маніакального прагнення лідера фракції «Батьківщина» стати єдиним кандидатом від опозиції на президентських виборах у 2015 році. Яценюк сьогодні намагається керувати партією, не враховуючи думки соратників і реалізуючи тільки власні амбіції«, — зазначили у маніфесті опозиціонери.

За їхніми словами, з урахуванням неминучості участі в «політичних корупційних схемах Арсенія Яценюка», вони прийняли «єдино можливе рішення — покинути лави фракції».

«Повна узурпація влади Арсенієм Петровичем веде до внутріпартійного розколу. Фактично Яценюк — політичний корупціонер, який мріє стати національним лідером«, — підкреслюють депутати.

«Участь в опозиційному постановочному шоу не для нас. Ми не хочемо втрачати нашу політичну орієнтацію, продовжуючи брати участь у театрі політичного абсурду, в який перетворилася фракція «Батьківщина». Ми обіцяли своїм виборцям відстоювати їх інтереси в парламенті — і саме це і надалі буде пріоритетом нашої роботи в Раді!», — підсумували нардепи.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь