додому Топ Новини США нанесуть удар по Башару Асаду в лічені години. Американський флот вирушив...

США нанесуть удар по Башару Асаду в лічені години. Американський флот вирушив до берегів Сирії

105

110127-N-8369A-014Військові кораблі США на чолі з авіаносцем Nimitz направляються у Червоне море щоб надати підтримку ударній групі, яка атакуватиме сирійські урядові об’єкти. У Пентагоні заявили, що флотилія ще не отримувала конкретних наказів, а лише висунулася у район ймовірних бойових дій. “Це як відкладені кошти. Треба мати ударне угруповання на місці, щоб можна було використовувати його можливості, якщо буде потрібно“, – зазначили у Міноборони США.

Ще один авіаносець Harry S. Truman з групою кораблів перебуває в Індійському океані і також прямує до сирійського узбережжя.

Барак Обама 31 серпня оголосив, що США готові завдати удару по Сирії без санкцій ООН через застосування урядовими силами цієї країни хімічної зброї.

У свою чергу сирійська влада заявляє, що за використанням хімзброї стоять США. Так, заступник міністра закордонних справ Сирії Фейсал Мекдад повідомив, що хімічну зброю в передмістях Дамаска використовували збройні угруповання, які підтримує США, а не сирійська армія.

За словами директора Інституту політичного аналізу та міжнародних досліджень Сергія ТОЛСТОВА, якщо США застосує силу проти Сирії, то це може призвести до збільшення цін на нафту і газ. “Для України небезпека, в першу чергу, економічна. Ми отримаємо зростання цін на нафту і, відповідно, цін на газ. Зараз газ коштує 400 доларів, якщо ціна на нафту виросте на 50 доларів, то газ у нас зростає на 150 доларів”, – зазначив С.Толстов.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я