додому Поточні новини Співдоповідачі ПАРЄ 18-21 лютого відвідають Україну

Співдоповідачі ПАРЄ 18-21 лютого відвідають Україну

83

3Київ. 17 лютого 2014 року (УНІАН). Співдоповідачі Парламентської Асамблеї Ради Європи відвідають Україну наступного тижня для зустрічей з представниками влади, опозиції та представниками українського бізнесу для пошуку шляхів мирного виходу з політичної кризи.

Про візит співдоповідачів Майліс Репс (Естонія) та Марієтти де Пурбе-Лундін (Швеція) з 18 по 21 лютого повідомляється на сайті Ради Європи.

«Здійснюючи свій дванадцятий візит до країни, вони збираються провести переговори з Президентом Віктором Януковичем, провідними членами українського уряду та представниками Партії регіонів, а також опозиційними лідерами Віталієм Кличком, Арсенієм Яценюком та Олегом Тягнибоком», – йдеться у повідомленні.

«Співдоповідачі також будуть вивчати, яку роль можуть зіграти Верховна Рада та ПАРЄ для допомоги у вирішенні нинішньої політичної кризи», – повідомляє Рада Європи.

Заплановані також зустрічі з міністром внутрішніх справ України та командиром загону спецпризначення «Беркут». Крім того, заплановані зустрічі з Петром Порошенком, Ринатом Ахметовим, Сергієм Льовочкіним, Євгенією Тимошенко та Юрієм Луценком.

Співдоповідачі ПАРЄ також відвідають Майдан, зустрінуться з його активістами та постраждалими від тортур.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я