додому Топ Новини Сергій АРБУЗОВ: Держава має на законодавчому рівні ввести поняття „рейдерство” та посили...

Сергій АРБУЗОВ: Держава має на законодавчому рівні ввести поняття „рейдерство” та посили боротьбу з ним

209

4Ситуація. 17 вересня 2013 (ПолітКом). Уряд збирається на законодавчому рівні ввести визначення “рейдерство”, а також встановити кримінальну відповідальність за рейдерські дії. Про це заявив перший віце-прем’єр Сергій Арбузов під час першого засідання Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, повідомляє прес-служба Кабміну.

За словами високопосадовця, за час своєї роботи Антирейдерська комісія вже опрацювала близько 70 заяв, розмір збитків у яких від дій рейдерів в цілому оцінюється на суму до 1 млрд гривень, пише businessua.com.

Також планується внести зміни до Кримінального кодексу України і встановити кримінальну відповідальність за дії , які можуть призвести до незаконного захоплення підприємств.

Слід зазначити, що перший віце-прем’єр заявив про необхідність розробити державну антирейдерську програму. Арбузов звернувся до підприємців і компаній з проханням повідомляти уряду про всі факти спроб здійснення рейдерських дій і пообіцяв, що уряд буде реагувати на кожне з таких звернень.

1 коментар

  1. О рейдерстве . Черные» рейдеры представляют криминальный вид рейдерства и используют все незаконные методы, в частности, такие как регистрация компаний на подставных лиц, подделка документов, подкуп государственных чиновников и судей, выемка документов и подделка печатейУ нас в Днепропетровске тоже есть интересный судья . А фамилия, а имя, а отчество?????Специально для судьи!!!!!БИБИК( выжимка при выделке растительного масла)НИКОЛАЙ( коляднык),НИКОЛАЕВИЧ(еще раз коляднык). Вот так и живет БИБИК НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВИЧ – выжал и 2 раза КОЛЯднул, выжал и еще 2 раза КОЛЯДНУЛ. У него этих рейдерский дел завались, да проверять некому?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я