Домой Текущие новости S&P допускає можливість зниження курсу гривні до 9 грн. за долар у...

S&P допускає можливість зниження курсу гривні до 9 грн. за долар у 2013 році

96

4Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor’s допускає можливість зниження курсу національної валюти України до 9 грн. за долар США у 2013 році на тлі погіршення основних економічних показників. Про це йдеться в доповіді Standard & Poor’s.

«У нашому базовому сценарії ми використовуємо допущення про зниження курсу гривні до долара США з 7,99 у 2012 р. до 9,00 у 2013 р. На наш погляд, наполегливе прагнення уряду не допустити зміни валютного курсу на тлі погіршення основних економічних показників може призвести до вимушеної девальвації гривні», — говориться в доповіді.

При цьому аналітики агентства переконані, що заходи, які вживаються сьогодні щодо зміцнення курсу нацвалюти, можуть бути корисні лише в короткостроковій перспективі. «На наш погляд, повторне введення Національним банком України механізмів контролю за притокою капіталу, а саме обов`язкового продажу 50% валютної виручки, послабить тиск на курс гривні лише на деякий час», — відзначають в Standard & Poor’s.

Крім того, в агентстві прогнозують зниження до кінця року обсягу міжнародних резервів України приблизно до 20 млрд. дол. проти нинішніх 24,541 млрд. дол.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь