Домой Текущие новости Мінекономрозвитку розробило концепцію держпідтримки експорту України

Мінекономрозвитку розробило концепцію держпідтримки експорту України

234

5Міністерство економічного розвитку і торгівлі розробило проект розпорядження Кабінету міністрів України «Про схвалення концепції системи державної підтримки експорту України».

Метою Концепції є визначення шляхів та перспективи створення в Україні дієвої інтегрованої системи державної підтримки експорту, яка сприятиме успішній інтеграції вітчизняної економіки у світовий економічний простір. Реалізувати концепцію передбачається протягом 2013 — 2015 років.

Передбачається сформувати систему заходів державного стимулювання експортерів, зокрема: оптимізація товарної структури вітчизняного експорту в напрямі нарощування частки продукції з високим рівнем доданої вартості, в тому числі шляхом стимулювання розвитку високотехнологічних і наукомістких виробництв; географічна диверсифікація традиційного українського експорту, заснованої на аналізі попиту на зарубіжних ринках і виявленні найбільш перспективних з них; підвищення ефективності реагування на обмежувальні і протекціоністські заходи з боку інших країн; впровадження механізмів державної фінансової підтримки експортної діяльності (кредитування, забезпечення і страхування експорту) відповідно до міжнародних зобов’язань України; поліпшення умов для залучення інвестиційних коштів з метою модернізації експортоорієнтованих виробництв.

А також вдосконалення державної підтримки українських експортерів під час їх участі у міжнародних тендерах за кордоном; розвиток і впровадження систем сертифікації, управління та контролю якості.

-ads-

Фінансування заходів, спрямованих на реалізацію концепції, буде здійснюватися за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, інвестицій, інших джерел, не заборонених законодавством.

В даний час Україна здійснює зовнішньоторговельні операції з партнерами з понад 200 країн світу, включаючи країни СНД, ЄС, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Африканського регіону, Близького і Середнього Сходу, Північної та Латинської Америки.

Предыдущая статьяS&P допускає можливість зниження курсу гривні до 9 грн. за долар у 2013 році
Следующая статьяВалерій ПИСАРЕНКО: Народні депутати підтримують необхідність усунення парламенту від процесу призначення суддів

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь