додому Поточні новини Рибак пропонує створити 18 лютого у ВР спецкомісію з напрацювання узгодженого проекту...

Рибак пропонує створити 18 лютого у ВР спецкомісію з напрацювання узгодженого проекту змін до Конституції

81

5Київ. 17 лютого 2014 року (УНІАН). Голова Верховної Ради Володимир Рибак пропонує створити наступного вівторка, 18 лютого, спеціальну комісію з напрацювання узгодженого законопроекту про внесення змін до Конституції України. Як повідомили УНІАН у прес-службі парламенту, про це спікер сказав в інтерв’ю телеканалу «Рада» і газеті «Голос України».

На думку Рибака, до складу цієї комісії мають увійти представники усіх політичних фракцій та, у разі необхідності, фахівці з конституційного права.

«Більшість Верховної Ради України готова розглядати усі пропозиції згідно із 13-м розділом Конституції, де визначений порядок внесення змін до Основного Закону», – наголосив він.

За словами спікера, ця комісія має працювати над запропонованими проектами змін до Основного закону та узгодити варіант, який згодом буде винесений на розгляд парламенту.

-ads-

При цьому він підкреслив, що, незважаючи на те, що зміни до Конституції є «дуже важливим питанням, яке зараз на вустах суспільства, народних депутатів, у всіх регіонах», станом на сьогоднішній день «таких напрацювань, на основі яких можна було б розглядати якийсь готовий варіант закону, немає». Погоджені матеріали, за його словами, також відсутні.

 

попередня статтяООН направила в Раду Безпеки і Комітет з прав людини матеріали про дії силовиків в Україні
наступна статтяВіктор МЕДВЕДЧУК: Без заяви про відставку президента дострокові вибори неможливі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я