додому Поточні новини Рибак пропонує створити 18 лютого у ВР спецкомісію з напрацювання узгодженого проекту...

Рибак пропонує створити 18 лютого у ВР спецкомісію з напрацювання узгодженого проекту змін до Конституції

81

5Київ. 17 лютого 2014 року (УНІАН). Голова Верховної Ради Володимир Рибак пропонує створити наступного вівторка, 18 лютого, спеціальну комісію з напрацювання узгодженого законопроекту про внесення змін до Конституції України. Як повідомили УНІАН у прес-службі парламенту, про це спікер сказав в інтерв’ю телеканалу «Рада» і газеті «Голос України».

На думку Рибака, до складу цієї комісії мають увійти представники усіх політичних фракцій та, у разі необхідності, фахівці з конституційного права.

«Більшість Верховної Ради України готова розглядати усі пропозиції згідно із 13-м розділом Конституції, де визначений порядок внесення змін до Основного Закону», – наголосив він.

За словами спікера, ця комісія має працювати над запропонованими проектами змін до Основного закону та узгодити варіант, який згодом буде винесений на розгляд парламенту.

При цьому він підкреслив, що, незважаючи на те, що зміни до Конституції є «дуже важливим питанням, яке зараз на вустах суспільства, народних депутатів, у всіх регіонах», станом на сьогоднішній день «таких напрацювань, на основі яких можна було б розглядати якийсь готовий варіант закону, немає». Погоджені матеріали, за його словами, також відсутні.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я