додому Поточні новини РФ вважає недостатніми 7 днів перемир`я в Україні, потрібно вести переговори, проте...

РФ вважає недостатніми 7 днів перемир`я в Україні, потрібно вести переговори, проте Путін відкликав рішення про дозвіл на введення військ в Україну

72

Київ 24 червня 2014 (ПолітКом). Президент Росії Володимир Путін вважає, що сім днів перемир`я в Україні недостатньо, потрібно вести переговори, і Москва довела цю інформацію до Президента України Петра Порошенка.

Як повідомляє РІА «Новости», про це Путін сказав на прес-конференції у Відні за підсумками переговорів з президентом Австрії.

«Ми вважаємо, що 7 днів перемир`я недостатньо. Ми говорили про це і українській стороні, зокрема довели цю інформацію до Президента Порошенка. Просто оголосити про перемир`я недостатньо – потрібно почати субстантивні переговори, як кажуть дипломати, по суті проблеми», – заявив Путін.

«Якщо ми почуємо або далі будемо чути, що ось вам сім днів, і за ці сім днів припинення вогню ви повинні роззброїтися, але за цей час не буде зроблено жодної спроби домовитися по суті зі сходом України, то тоді всі зусилля підуть нанівець, тоді результату не буде», – сказав він.

Водночас, сказав Путін, якщо почнуться предметні переговори, з тим, щоб люди на сході України «могли, нарешті, зрозуміти, як будуть гарантовані їхні законні інтереси», тоді є «велика вірогідність успіху». При цьому президент назвав дану обставину «ключовим моментом сьогоднішнього дня і переговорів, що почалися».

У зв`язку з цим Путін привітав перші переговори, що відбулися напередодні. «Так, там не було досягнуто якихось великих домовленостей, але те, що діалог почався, на мій погляд, це надзвичайно важливий момент. Це, безумовно, позитив», – сказав він.

ТакожВолодимир Путін запропонував Раді федерації скасувати дозвіл на використання Збройних сил РФ на території України. Про це повідомили у прес-службі Кремля.

«Путін сьогодні до відльоту до Відня з офіційним візитом направив до Ради федерації Федеральних зборів Російської Федерації на ім`я голови Ради федерації Валентини Матвієнко лист, в якому з метою нормалізації обстановки і врегулювання ситуації у східних регіонах України, а також у зв`язку з початком тристоронніх переговорів з цього питання вніс до Ради федерації пропозицію про скасування постанови Ради федерації від 1 березня 2014 року № 48-ФЗ про використання Збройних сил РФ на території України», – говориться в повідомленні.

Згадана постанова Ради Федерації за №48-ФЗ була прийнята 1 березня поточного року. Цей документ дав президенту РФ згоду Ради “на використання Збройних Сил Російської Федерації на території України”.

Рада федерації 25 червня розгляне питання скасування дозволу президенту РФ Володимиру Путіну на можливе введення російських військ в Україну. Про це повідомили у прес-службі верхньої палати російського парламенту.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я