додому Поточні новини Бізнесмени запропонували створити Службу фінансових розслідувань

Бізнесмени запропонували створити Службу фінансових розслідувань

113

9Київ. 24 червня 2014 (УНН). Промисловці і підприємці внесли пропозиції щодо реформування податкової системи, зокрема ініціювали створення служби фінансових розслідувань. Про це на засіданні Економічної ради громадських організацій, галузевих асоціацій та організацій роботодавців поінформувала голова комісії Українського союзу промисловців і підприємців з економічних питань Юлія Дроговоз.

За її словами, служба фінансових розслідувань об’єднає в собі функції Державної фінансової інспекції, підрозділів податкової міліції та інших правоохоронних органів, що протидіють економічним злочинам.

“Метою діяльності органу буде централізація боротьби з фінансовими правопорушеннями”, – зауважила Ю. Дроговоз.

За інформацією УСПП, Україна належить до десятки країн із найскладнішими податковими системами. Податкове навантаження на економіку залишилося на рівні 44 %, тоді як у країнах Центральної та Східної Європи, що входять до ЄС, складає 30 %. Тінізація економіки, за офіційними оцінками, сягає 35 %, за експертними – 45 %.

Експерти виступили за зменшення податкових навантажень. Бізнес-спільнота вважає за необхідне прийняття ВРУ закону “Про податковий компроміс”, який, на думку промисловців і підприємців, дасть шанс “заручникам корупційних схем попередньої влади реабілітуватися, сплативши частку свого боргу державі, та продовжити прозоро працювати”.

У Міндоходів зазначили, що майбутня Служба фінансових розслідувань матиме право на ведення агентурно-оперативної роботи, досудове слідство і контрольно-перевірочну роботу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я