додому Поточні новини Програміст із Києва домігся блокування рахунків лідера ЛНР

Програміст із Києва домігся блокування рахунків лідера ЛНР

64

10Київ. 17 червня 2014 (Телекритика). Програміст із Києва Євген Докукін домігся блокування електронних рахунків деяких прихильників «Донецької народної республіки» та «Луганської народної республіки» системами Webmoney та «Яндекс.Гроші». Серед власників заблокованих онлайн-гаманців є лідер луганських сепаратистів Валерій Болотов. Про це Євген Докукін повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Як програміст пише у соцмережі, він звертається до  адміністрацій різних електронних платіжних систем з вимогою заблокувати рахунки терористів з ЛНР, ДНР, «Російської православної армії» та ін..

Свою діяльність Євген Докукін веде у рамках створеного ним проекту «Українські кібервійська». Ініціатор називає це «кібербатальйоном для проведення оборонних і наступальних операцій в Інтернеті, для протидії сепаратистам і терористам та протидії інформаційній війні проти України».

Силами Євгена Докукіна та його однодумців уже були проведені так звані операції  «Кібершторм» та «Кіберураган». Вони мали на меті блокування мобільних телефонів терористів на Сході України.

Крім цього, активіст веде інформаційну боротьбу з російською пропагандою у вільній енциклопедії «Вікіпедія». Там він постійно створює власні статті на тему подій, що нині відбуваються, а також активно виправляє російські.

Крім цього, хакер займається DDoS-атаками веб-ресурсів ДНР. Сьогодні він, зокрема, повідомив, що заблокував сайт donetsk-gov.su.  «Раз офіційний сайт не працює, то і ДНР не працює. До побачення», – написав він. Однак наразі сайт вже відновив роботу.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я