додому Поточні новини Профільний Комітет ВР рекомендував парламенту підтримати в першому читанні президентський законопроект про...

Профільний Комітет ВР рекомендував парламенту підтримати в першому читанні президентський законопроект про прокуратуру

111

7Київ. 11 листопада 2013 (ПолітКом). 5 листопада Верховна Рада України зняла з розгляду законопроект про прокуратуру, прийнятий у першому читанні у 2009 році. За дане рішення проголосували 322 народних депутата із 415, зареєстрованих у сесійній залі.

Зняти з розгляду цей законопроект було необхідно, щоб у парламент можна було внести президентський законопроект про прокуратуру, який отримав висновок Венеціанської комісії.

Довідково. На засіданні Погоджувальної ради 4 листопада Представник Президента України у ВР Юрій Мірошниченко наголосив, що законопроект про прокуратуру готовий до розгляду у Верховній Раді.

Разом з тим, як заявив голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк, та редакція закону про прокуратуру, яка була напрацьована робочою групою при Президентові, за «19 пунктами і 19 положеннями не відповідає висновкам, які винесла Венеціанська комісія».

Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував парламенту підтримати в першому читанні президентський законопроект про прокуратуру.

За таке рішення на засіданні комітету 6 листопада проголосували                 9 народних депутатів, проти – 6, утримався один депутат.

Також на засіданні комітету розглядався опозиційний законопроект про прокуратуру. За те, щоб рекомендувати його для ухвалення парламенту, проголосували лише 6 народних депутатів, проти – 9, утримався один.

На засіданні було вирішено створити робочу групу, яка б займалася доопрацюванням законопроекту до другого читання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я