додому Поточні новини Олег МАРТИНЕНКО: Українці встановили рекорд за кількістю протестів проти правоохоронців

Олег МАРТИНЕНКО: Українці встановили рекорд за кількістю протестів проти правоохоронців

172

8Київ. 11 листопада 2013 (УНН). Поточний рік став рекордним за кількістю протестів проти незадовільної роботи правоохоронних органів, хоча це не змусило МВС зробити свою роботу прозорішою. Про це на круглому столі присвяченому питанням дотримання прав людини працівниками органів внутрішніх справ розповів експерт-поліцеїст, доктор юридичних наук Олег Мартиненко, передає кореспондент УНН.

“2013 рік став показовим за кількістю протестів, спрямованих виключно проти незадовільної роботи правоохоронних органів, широкого застосування незаконних методів в діяльності міліції. За дев’ять місяців 2013 року було зафіксовано 333 протестних події, які піднімали питання жорстокого поводження або бездіяльності правоохоронних органів, і скали 12% від усіх протестних подій за цей період”, – зазначив О.Мартиненко.

За словами експерта-поліцеїста, МВС не зробило суттєвих кроків для того, щоб робота працівників правоохоронних органів стала прозорішою.

“Не зважаючи на ці негативні тенденції, МВС не зробило свою діяльність більш прозорою та підзвітною громадянському суспільству. Навпроти, у 2013 році МВС у своїх повідомленнях робить акцент на кількості працівників ОВС, потерпілих через незаконні дії мітингувальників. Одночасно, на фоні скасування Президентом чергового призову на строкову службу у ЗСУ, МВС лобіює збільшення такого призову до власних внутрішніх військ, посилаючись на загрози у сфері охорони громадського порядку”, – відзначив О.Мартиненко.

Нагадаємо, за даними експерта, за першу половину 2013 року було розпочато майже 2 тисячі кримінальних проваджень через катування та жорстоке поводження працівників органів внутрішніх справ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я