додому Поточні новини “Приватбанк” має намір відсудити у своїх колишніх власників понад 2,5 млрд доларів

“Приватбанк” має намір відсудити у своїх колишніх власників понад 2,5 млрд доларів

31

Високий суд Англії 19 грудня видав наказ про всесвітній арешт активів екс-власників “Приватбанку” Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, а також шести компаній, які, ймовірно, їм належать або перебувають під їх контролем. Про це йдеться у відповіді юридичного департаменту “Приватбанку” на запит DT.UA, про що й повдомляє видання.

За допомогою цього судового розгляду “ПриватБанк” збирається повернути понад 2,5 млрд доларів, з урахуванням відсотків.

“ПриватБанк” впевнений в тому, що англійський суд розгляне позов справедливо і об’єктивно. Держбанк розраховує повернути кошти, які були незаконно з нього виведені.

Наразі у Високому суді Лондона почався розгляд справи “держбанк України Приватбанк проти екс-власників Приватбанку”.

Згідно з регламентом Лондонського суду сторони поки не коментують деталі справи.

Але за даними DT.UA, держава в особі “Приватбанку” звернулася до лондонського суду з метою повернути виведені кошти і погасити невиконані зобов’язання “Приватбанку” по рефінансуванню.

Як повідомило DT.UA джерело, на поточний момент справа знаходиться на етапі прийняття рішення по забезпечувальних заходів в рамках виробництва. Зокрема, джерело зазначає, що державний “Приватбанк” звернувся до Високого суду з проханням на період розгляду справи до винесення рішення накласти арешт на майно, що належить колишнім власникам “Приватбанку”, в розмірі 3 млрд доларів. Відповідний перелік активів надано суддям в рамках слухань про прийняття рішень по забезпечувальних заходів.

Сторону державного “Приватбанку” в суді представляє компанія Hogan Lovells.

Однак, станом на вечір 20. 12. 2017 у англомовних джерелах новина про процес є лише передруком інформації від НБУ. Підтверджень станом на 20. 12. 2017  на сайті Високого суду (Hight Court of Justice) нема.

Українські соцмережі вже встигли відреагувати на новину. Наприклад, креатив від Maxim Iovov:

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я