додому Поточні новини Президент закликав усі фракції об’єднатися навколо ухвалення євроінтеграційних законів та модернізації економіки

Президент закликав усі фракції об’єднатися навколо ухвалення євроінтеграційних законів та модернізації економіки

122

11Президент України Віктор Янукович закликав усі фракції Верховної Ради об’єднатися навколо ухвалення євроінтеграційних законів та модернізації української економіки.

Про це він заявив на відкритті третьої сесії ВР сьомого скликання.

Пропоную, щоб всі парламентські сили знайшли порозуміння щодо вирішення двох ключових стратегічних завдань”, – підкреслив В.Янукович. Він зазначив, що найпершим і найбільш актуальним питанням для цієї сесії ВР є ухвалення пакету законів, які сприятимуть просуванню України в європейському напрямку.

Також він підкреслив, що спроба протиставити співпрацю з ЄС та “нашими стратегічними партнерами – Російською Федерацією та країнами Євразійського співтовариства – безпідставні”. Він вважає, що підписання угоди з ЄС відкриє нові можливості для співпраці в євразійському напрямку.

Крім того, Президент наголосив, що необхідно прискорити реалізацію економічних реформ в України, реформування судової системи, органів прокуратури та внутрішніх справ. Він запропонував парламенту якнайскоріше підтримати відповідний пакет законопроектів.

Глава держави заявив про необхідність вжити всіх заходів для якнайшвидшого ефективного впровадження нового Кримінального процесуального кодексу, законодавства про адвокатуру.

В.Янукович наголосив і на необхідності посилити контроль за державними фінансами через розширення функцій Рахункової палати, вдосконалити законодавство для боротьби з корупцією.

Також Президент підкреслив, що другим важливим стратегічним завданням, яке потребує спільної роботи влади і опозиції, є прискорення модернізації економіки та продовження економічних реформ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я