додому Поточні новини Президент візьме участь у роботі 68-ї сесії Генасамблеї ООН

Президент візьме участь у роботі 68-ї сесії Генасамблеї ООН

93

12Подія. Президент України Віктор Янукович візьме участь у роботі 68-ї сесії Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку.

68- а сесія Генеральної Асамблеї ООН відкрилася 17 вересня. Щорічні загальні дебати ГА ООН розпочнуться 24 вересня і триватимуть до 1 жовтня. Очікується, що в ці дні з трибуни Генеральної Асамблеї виступлять 89 глав держав. 42 делегації будуть представлені на рівні глав урядів і 61 – на рівні міністрів закордонних справ.

Головними темами загальних дебатів 68-ї сесії будуть питання про порядок денний в галузі розвитку після 2015 року, а також ситуація в Сирії.

68-я сесія Генеральної асамблеї ООН пройде під головуванням Джона У.Еша з Антигуа і Барбуди. Він був обраний Головою асамблеї на період її шістдесят восьмої сесії 14 червня 2013 року.

Напередодні загальнополітичної дискусії 23 вересня Генеральна асамблея ООН проведе засідання високого рівня, присвячене здійсненню цілей в галузі розвитку в інтересах інвалідів.

24 вересня, у другій половині дня, паралельно з загальними дебатами відбудеться зустріч високого рівня зі сталого розвитку.

25 вересня пройде захід високого рівня, присвячений огляду досягнення Цілей розвитку, сформульованих в Декларації тисячоліття.

На 26 вересня заплановане засідання високого рівня Генеральної асамблеї з ядерного роззброєння. 3-4 жовтня відбудеться діалог з питання про міжнародну міграцію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я