додому Поточні новини Президент у письмовій формі звернувся із щорічним посланням до Верховної Ради

Президент у письмовій формі звернувся із щорічним посланням до Верховної Ради

136

4Президент України Віктор Янукович у письмовій формі звернувся із Щорічним Посланням до Верховної Ради, заявив представник Президента у парламенті Юрій Мірошниченко.

Текст послання Щорічного Послання Президента України до Верховної Ради “Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2013 році” роздано народним депутатам.

Він підкреслив, що роль Послання суттєво зросла, оскільки після прийняття у травні минулого року системних змін до Бюджетного кодексу, законів про Кабінет Міністрів, про центральні органи виконавчої влади, про місцеві державні адміністрації та інших Послання стало базою для бюджетного процесу, формування порядку денного законотворчої роботи, планування роботи Уряду, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, стратегічним орієнтиром для країни та суспільства.

Головну увагу в Посланні приділено питанням розвитку економіки, бюджетної політики, гуманізації суспільного життя, соціальної політики, реформування влади, європейській інтеграції. Глава держави представив бачення середньострокових перспектив розвитку країни. Ключовим завданням є об’єднання зусиль усіх гілок влади, усього суспільства для подолання наслідків глобальної економічної кризи, реалізації соціальних ініціатив Президента України“, – наголосив представник Глави держави у парламенті.

Коментуючи те, що Послання Президента України надається народним депутатам у вигляді письмового документу, Юрій Мірошниченко зазначив, що така практика вже використовувалась минулого року. Також Представник Президента нагадав, що Глава держави перебуває зараз з офіційним візитом у Республіці Сербія, де представляє інтереси України на міжнародному рівні.

За його словами, юридичної необхідності виступу Президента у ВР немає, оскільки він уже передав у парламенту своє послання. “Але готовність до діалогу з боку Президента присутня”, – запевнив Мірошниченко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я