додому Поточні новини Президент схвалив Концепцію боротьби з тероризмом

Президент схвалив Концепцію боротьби з тероризмом

147

7Президент України Віктор Янукович підписав Указ “Про Концепцію боротьби з тероризмом”.

Цим документом схвалено Концепцію боротьби з тероризмом та дано доручення Кабінету Міністрів України у тримісячний строк розробити та затвердити план заходів щодо реалізації зазначеної Концепції.

У документі зазначається, що метою цієї Концепції є забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері боротьби з тероризмом шляхом розроблення і впровадження комплексу заходів, спрямованих на виявлення та усунення причин і умов, що можуть призвести до проявів тероризму, захист людини і громадянина, суспільства і держави від тероризму, зосередження основних зусиль на протидії терористичній діяльності, мінімізації її наслідків, а також налагодження дієвої взаємодії між уповноваженими органами державної влади, органами місцевого самоврядування і громадськістю та розширення міжнародного співробітництва у цій сфері.

Визначено, що фінансування заходів із реалізації Концепції має здійснюватися за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів, інших джерел, не заборонених законодавством.

Обсяг фінансування заходів із реалізації Концепції з державного бюджету визначатиметься щороку з урахуванням конкретних завдань та фінансових можливостей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я