додому Економіка Перевірка декларацій українців буде здійснюватися у стислі терміни за спрощеною схемою

Перевірка декларацій українців буде здійснюватися у стислі терміни за спрощеною схемою

146

Київ. 31 березня 2015 року (ПолітКом). Інформацію про доходи, яку громадяни вказуватимуть у деклараціях для отримання субсидій, державні органи перевірятимуть за спрощеною схемою. Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України.

«Тривалої процедури перевірок не буде», – запевнив Перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Шевченко. Він також зауважив, що для своєчасного нарахування субсидій буде підписано відповідні документи з Державною фіскальною службою, що дасть змогу організувати перевірку вказаних даних про доходи за спрощеною схемою – в електронному вигляді.

«Зі свого боку, просимо громадян якомога швидше звертатися по субсидію після отримання поштою бланків заяви і декларації», – наголосив пан Шевченко, уточнивши, що подати заповнені документи людям буде значно зручніше поштою, аніж особисто.

За його словами, соціальні працівники в кожному регіоні пройдуть навчання і будуть готові пояснити всім категоріям населення, як правильно заповнити документи на субсидію за спрощеною процедурою.

«Міністерство соцполітики прогнозує, що по субсидію звернуться близько 4 мільйонів домогосподарств, – додав замміністра. – Якщо ж людей буде більше, Уряд і Парламент розглянуть питання про збільшення обсягу коштів на фінансування цієї статті з держбюджету».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я